052-7243999

מוסך לטרקטורונים ורייזרים

מוסך טרקטורונים
במושבים, בקיבוצים ולעיתים גם בערים ישנם הרבה אנשים שמחזיקים טרקטורון לנסיעה בשעות הפנאי. הטרקטורון חונה בדרך כלל במקום מקורה ומוציאים אותו בשבתות או בימי חופש לנסיעה בשטח.
כמו כל כלי רכב גם הטרקטורון עלול להתקלקל מידי פעם ותקלות במנוע יכולות להשבית אותו לימים שלמים, במקרה כזה מוסך לטרקטורונים הוא המקום שאליו תיקחו אותו.
מוסך שמתקן טרקטורונים אמור לטפל בכל סוגי התקלות שקיימות בכלי הזה, הוא מצויד בכל המכשור הדרוש לתיקון ומעסיק מכונאים מיומנים שיכולים להתגבר על כל תקלה במהירות וביסודיות. 
כשאתם באים לבחור מוסך טרקטורון שלכם בדקו קודם את ההמלצות לגביו-
מוסך לטרקטורונים שקיים הרבה זמן בשטח יקבל ציונים והמלצות מאנשים שביקרו בו וקיבלו ממנו שירות. בדרך כלל מוסך שקיים זמן רב הוא כנראה גם טוב, כי מי שלא עובד טוב אין לו לקוחות והוא פושט את הרגל.
אם התקלקל לכם הטרקטורון ואין לכם ניסיון עם מוסכים אז כדאי שתקבלו המלצות מהרשת או מחברים שיש להם ניסיון במוסכים ובמידה וצריך לגרור את הטרקטורון למוסך נסו לחפש שירות זול ויעיל שלא יגרום לכם להוצאות מיותרות.

תיקון ליד הבית

לפעמים התקלה היא לא רצינית ואין צורך להגיע למוסך לטרקטורונים, אז אפשר לנסות להזמין שירות תיקונים הביתה. טכנאי מיומן יגיע מצויד בכלים מקצועיים ויתקן לכם את התקלה במקום. גם אם נתקעתם באמצע השטח, תוכלו להתקשר לשירות תיקונים שיגיע אליכם ויפתור לכם את הבעיה.
כדאי להצטייד תמיד בכלי תיקון בסיסיים שיאפשרו תיקון עצמאי אם זה אפשרי כמובן ובכל מקרה, גם אם תיקנתם בעצמכם, גשו עם הטרקטורון למוסך כדי לוודא שהכול בסדר. 
עין מקצועית אף פעם לא הזיקה, ועדיף להיות בטוחים.

צרו קשר

כתובתינו: רחוב התע"ש 16 כפר סבא
טלפון: 052-7243999
פקס: 09-7662014
דוא"ל: motoxatv@gmail.com
פייסבוק: